11 квітня 2014

Казка про вчительку (насправді не казка) відео

 Жила собі вчителька

 Жила собі вчителька. Викладала в школі і дуже їй ця робота подобалася. У неї, як і у всіх вчителів, були учні, якими вона пишалася, а були і такі, з якими доводилося працювати більше.

З такими учнями було більше роботи:
іноді ввечері засинала з думками про них, а зранку прокидалася із думками про них.

Йшов час, майстерність вчительки росла, як і текло своєю чередою особисте життя. Власні діти подорослішали, обзавелися сім'ями, народилися онуки. Одного разу ця вчителька зрозуміла, що зможе зробити більше не тільки для учнів, а й для вчителів-колег, і погодилася на пропозицію працювати методистом районного відділу освіти.

Тим часом, підросла чарівна розбишака-непосидько онука Катруся. Пішла до школи (як так швидко йде час?) і от вже у другому класі. Не один раз зверталася до бабусі за допомогою.

Вчителька не звикла сидіти без діла, якщо бачить, що дитині потрібна допомога. Думала не довго.

Недавно вчителька проходила курси в Дистанційній Академії Elnik по створенні навчальних матеріалів у відеоформаті. Навчилася створювати відеопрезентації навчального змісту.

І вирішила вчителька свторити такі відео для Катрусі (а заодно і для всіх учнів 2 класу, яким потрібна допомога в навчанні).

Вийшла серія навчальних матеріалів у відеоформаті. Створено талановитою, досвідченою вчителькою для Катрусі та для всіх учнів 2 класу.

Ці роліки можна використати і для домашньої роботи (батькам на допомогу) і для роботи учнів в класі.

Вчителям початкової школи раджу приєднувати ці роліки до домашніх завдань (ссилки).

Перша серія відео Уроки для Катрусі:


http://el-tube.org/?cat=51


Навчіться і Ви робити такі презентації. Забронюйте собі місце на курсах "Навчальні матеріали у відеоформаті":
Немає коментарів: