07 жовтня 2014

5 Порад по роботі з Google Drive, які повинен знати кожен вчительПерекладено та додано (пояснення і картинки) Olena Yelnikoff

Google Drive став незамінним інструментом в моїй цифрової панелі інструментів. Є так багато чудових порад та рекомендації, якими я рада поділитися з вами! Сьогодні я зібрала список з п'яти порад, які допоможуть вчителю, учню та іншим користувачам робити більше з  Google Drive.

  1.  Використовуйте Drive App Google, щоб синхронізувати свої файли! Якщо ви ще не встановили настільний додаток Google Drive , то вам не вистачає на все Dropbox (чи інших хмар) для роботи [прим. перекл.]. На жаль, я все менше знаходжу причин використовувати Dropbox чи інші хмари, відколи використовую Google Drive.


Після того, як ви встановите та налаштуєте настільний додаток Google Drive, ви зможете синхронізувати всі свої файли в Google Drive, до яких, ви зможете отримати доступ з будь-якого пристрою, що виходить в Інтернет. Цей інструмент робить моє життя набагато простіше!

  1. Публікація документів Google в Інтернеті. Ви, мабуть, вже знайомі з різними способами, якими можете використовувати свої документи (якими ви не ділитеся і використовуєте тільки ви)

Але чи знаєте ви, що ви можете перетворити будь-яку Google Doc в дуже просту веб-сторінку? Я дуже люблю цю функцію! Щоб викласти інформацію в Інтернеті швидко - достатньо опублікувати його в Google Drive. Я віддаю перевагу публікації простому обміну файлами, тому що це дуже спрощує обробку тексту та додавання картинок, і дає вам готову сторінку для публікації в Інтернеті. Ось приклад того, як я використовую цю функцію для плану навчання: спільно з правами перегляду .

  1. Інструмент пошуку - прихована перлина. Цей інструмент завжди приносить “Ох!” та “Ах!” для користувачів, особливо в створенні навчальних докуиентів! У відкритому  документі, виберіть Інструменти> Дізнатися. В панелі справа, ви можете шукати зображення, опубліковані статті по темі та багато іншого. [Дивіться картинку. Перекл.]


Магія відбувається, коли ви наводите курсор миші на посилання і вибираєте "вставити посилання", або "сайт".  Цй інструмент в чарівний спосіб вставить ссилку, вже  відформатовану. (дуже прості речі, наче для дітей!) [Дивіться картинку. Перекл.]


  1. Google Drive Розширений пошук є річ краси. Мій Google Drive не є дуже гарно організованим, і я часто покладаються на інструмент пошуку, щоб знайти те, що мені потрібно.

Але ви можете зробити пошук інтелектуальним за допомогою розширеного пошуку. Натисніть на стрілку списку, що розкривається в кінці пошукової смуги Google Drive, і ви побачите, що ви можете шукати за типом файлу, видимістю, за власником (автором) файлу і ще багато інших параметрів пошуку! [Дивіться картинку. Прим. Перекл.]


  1. Переведіть Співпрацю над проектом на новий рівень з Чатом і Коментарями. Я вважаю, що багато користувачів Google Drive не знає про ці дві чудові можливості. Обидві функції можна знайти поряд з кнопкою "акції" в правому верхньому кутку. При відкритому документі Google Docs (чи інших типів файлів Google) та при відкритті документа декількома користувачами одночано [наприклад, вчителя та учнів. Прим. Перекл.], ви можете запустити чат, який підключений до цього документу. Потрібно лише пам'ятати, що чат не працюватиме, якщо ви не маєте більше ніж одну людину в чаті.  Коментарі ж, напроти, працюватимуть [Прим. Перекл.]  Дивіться картинку нижчеВи також можете співпрацювати над документом (проектом) [Прим. Перекл] через коментування. Коментарі додаються до конкретних місць в документі. Перед тим, як додати коментар, не забудьте помістити курсор або виділити розділ, який ви хотіли б прокоментувати. Коментарі є великим ділом для редагування учнями і дають дуже сильний зворотний зв'язок!

Дивіться картинкуПерекладено та додано (пояснення і картинки) Olena Yelnikoff

Немає коментарів: