09 жовтня 2014

Трюки і Поради по Google: Як перевести документ Google Drive у веб-сторінку

Переклад статті та переклад картинки в інтерактивну картинку  від Olena Yelnikoff

Опублікувати свій документ Google Drive  в Інтернеті - легше легкого!

Такий простий спосіб створити простий і зрозумілий веб-сторінку в декілька кліків мишею

Я використовую цю функцію, щоб  швидко публікувати інформацію в Інтернеті. Іноді ви не хочете просто поділитися документом. 

Якщо вам не потрібно просто поділитися цим документом, а ви хочете, щоб інші просто мали доступ до документу і мали (чи не мали) можливість доповнювати документ, щоб учні могли його побачити. 

Якщо хтось не дуже обізнаний із Google Docs, то функція перегляду документу може призвести до плутанини чи ускладнити роботу з документом.

В такій ситуації значно простіше працювати із веб-сторінкою. Її легко змінювати і при цьому не змінюється основне посилання на неї. [Уточнення перекл.]

Всередині Google Drive документи, листи та слайди можна легко перетворити  на опубліковані веб-сторінки. Можна також  отримати код для вставки і отримати на своїй сторінці [наприклад, в блозі - прим. перекл.] вікно з можливістю перегляду опублікованого документу.

В Дистанційній Академії Elnik ми публікуємо в блозі (на сторінці) таблиці, в яких відмічається стан проходження курсів всіх студентів того чи іншого Курсу. [примітка перекл.]

Вчителі можуть легко обмінюватися інформацією з батьками та учнями. Це також відмінний спосіб для створення інтерактивних меню навчання.
Наприклад, виклавши навчальний план чи календарний план, поставте ссилку на сторінку з матеріалом уроку [приклад перекл.]

Ця функція дуже проста у використанні!

Всі картинки збільшуються при натисканні
Усередині відкритого документу Google, який ви хочете опублікувати, перейдіть в меню Файл/Опублікувати в Інтернеті.
Потім натисніть кнопку " почати публікацію . " Залиште прапорець, щоб автоматично публікувати будь-які зміни, внесені в Google Doc-- немає необхідності перевидати щоразу при внесенні змін !  Там буде також спливаюче вікно підтвердження, щоб переконатися, що ви  хочете опублікувати в Інтернеті.Після підтвердження публікації, вам буде даний унікальний URL (ссилка) до опублікованої веб-сторінки, код для вставки. Дивіться картинки нижче.


Кожен вчитель має взяти до уваги використання Google Drive. З ним можна спростити собі роботу, одночасно зробивши її більш ефективною.

Приклад сторінки, створено

Переклад статті та переклад картинки в інтерактивну картинку  від Olena Yelnikoff
 

Немає коментарів: